Internetinių svetainių kūrimas, pagal individualius poreikius. Nuo minimalaus, reprezentacinio tinklalapio iki WEB portalo.

Reikia tinklalapio? Mes galime Jums sukurti Web svetainę, atitinkančią Jūsų poreikius. Tinklalapių kūrimas nuo A iki Z. Sukursime tinklalapį, patys paruošime temines nuotraukas (fotografuojame objektus, prekes, patalpas), surašysime aprašymus, patalpinsime pageidaujamą tekstinę ir grafinę informaciją. Prižiūrėsime ir naujinsime Jūsų Web svetainę!

 

• Reprezentacinės Web svetainės
• Asmeninės Web svetainės
• Plataus turinio tinklalapiai
• Tinklaraščiai (blog’ai)
• Naujienų tinklalapiai
• Bendravimo portalai (forumai)

Kuriame įvairios paskirties ir skirtingo funkcionalumo tinklalapius. Atsižvelgdami į kliento norus, galime sukurti tinklalapį be CMS (Turinio valdymo sistemos) arba su CMS. Administruojame (prižiūrime, naujiname) tinklalapius arba suteikiame administravimo galimybę pačiam klientui.

Prieš užsisakant tinklalapį, nuspręskite kurios rūšies Web svetainė labiausiai atitiks Jūsų poreikius.
• Reprezentacinė arba asmeninė Web svetainė
Tai tinklalapis, kuris dažniausiai susideda iš 3-5 puslapių. Tokiame tinklalapyje dažniausiai pagrindiniame puslapyje pateikiama aktualiausia informacija; taip pat būna puslapis su trumpu aprašymu apie įmonę, įstaigą ar tinklalapio savininką; nuotraukų galerija, paslaugų sąrašas, kainynas ar kita tekstinė arba grafinė informacija, kontaktų puslapis su rekvizitais (galimas adreso žemėlapis) bei kontaktinė formą (el. laiško išsiuntimui, tiesiai iš tinklapio).

• Plataus turinio tinklalapis
Toks tinklalapis tinkamiausias, kai norima pateikti lankytojams labai daug, skirtingos informacijos. Plataus turinio tinklalapiuose pateikiama daug tekstinės informacijos bei vaizdų. Tinklalapis susideda iš keliolikos ar net kelių dešimčių puslapių, todėl dažniausiai turi informatyvų meniu, su išsiskleidžiančiomis nuorodomis ar analogišku, informatyviu turinio pateikimu. Plataus turinio tinklalapyje numatyti plotai reklamoms ir kitam, kintančiam turiniui.

• Tinklaraštis arba naujienų tinklalapis
Tai „blog“ (angl.) pobūdžio web svetainė, kurioje turinys rikiuojamas automatiškai, pagal paskelbimo datą. Tokioje svetainėje publikuojamai informacijai būdinga straipsnio tipo struktūra (tekstas su įterptomis nuotraukomis). Web svetainė tinkamiausia elektroninius dienraščius pildantiems žmonėms, naujienų ir straipsnių rašymui.

• Bendravimo portalas
Funkcionalus tinklalapis su plačiu ir neribotu forumu, bei privataus bendravimo galimybėmis. Tinklalapis susidaro iš registracinės formos bei susirašinėjimui skirtos sistemos, kuri susidaro iš forumo bei privačių žinučių platformos. Toks bendravimo portalas gali būti naudojamas kaip teminis forumas arba kaip papildoma bendravimo sistema Jūsų tinklapio lankytojams ar klientams.

Išsirinkę Web svetainės rūšį, nuspręskite ar Jums bus reikalinga CMS (TVS) – Turinio valdymo sistema
• Tinklalapis su CMS – CMS (TVS), tai sistema, leidžianti redaguoti tinklalapio turinį, neturint programavimo žinių. Tinklalapio savininkas (ar prižiūrėtojas) turi galimybę su turimais prisijungimo duomenimis prisijungti prie tinklalapio valdymo sistemos ir jos dėka pakeisti tekstinę ar grafinę informaciją tinklalapyje. Tinklalapis su CMS tinkamiausias tais atvejais, kad informaciją reikia keisti dažnai ar net kasdien.

• Tinklalapis be CMS – Jei manote, kad Jūsų tinklalapyje nėra būtinybės dažnai keisti ir redaguoti turinį (tekstą, nuotraukas ar kitus vaizdus), paskelbta informacija bus aktuali ilgesnį laiką, tuomet Jums puikiai tiks Web svetainė be CMS. O prireikus atnaujint turinį tokioje Web svetainėje, mes tai padarysime už Jūs.
 
Nepavyksta nuspręsti koks tinklalapis Jums tinkamiausias? Susisiekite su mumis. Išanalizavę Jūsų poreikius Web svetainei, patarsime kuri tinklalapio sistema Jums bus tinkamiausia.

 

Tinklalapio rūšis Domenas CMS
(TVS)
El. pašto
adresas
Pritaikyta
išmaniesiems
Atsarginės
kopijos
Sukūrimo kaina Talpinimas
Administravimas
Reprezentacinis tinklalapis (1-5 psl.) + - + - - nuo 49 nuo 3,00 €/mėn.
Reprezentacinis tinklalapis (6-12 psl.) + - + - - nuo 79 nuo 3,00 €/mėn.
Reprezentacinis tinklalapis + + + - + nuo 99 nuo 5,00 €/mėn.
Plataus turinio tinklalapis + + + + + nuo 149 nuo 5,00 €/mėn.
Tinklaraštis arba naujienų tinklalapis + + + + + nuo 199 nuo 7,00 €/mėn.
Bendravimo portalas + + + + + nuo 599 nuo 9,00 €/mėn.

 

Tinklalapiai talpinami sparčiame, Lietuvoje esančiame serveryje.
Parametrai tinklalapiams: PHP 5 (nuo 5.2 iki 7.0), MariaDB 10 (MySQL 5.6).
Papildomos paslaugos: Multi-Domain, Atsarginės kopijos, El. pašto ardesas.

 

Pageidaujate įsigyti visą tinklalapio sistemą (failai; failai + duomenų bazė) ir talpinti patys, kitame serveryje? Ne bėda! Sukursime Jums tinklalapį, pademonstruosime sukurto tinklalapio pavyzdį mūsų serveryje, pateiksime projektą ZIP formatu su pajungimo instrukcija. Projekto kaina – nuo 199 €.

 

Keli mūsų darbai:

 
 

Jau turite tinklalapį, bet jis yra mažai lankomas?
Siūlome SEO optimizavimą, Jūsų turimai Web svetainei. Sutvarkysime programinį kodą
bei tekstinę informaciją taip, kad per paieškos sistemas (Google, Yahoo, Bing, Yandex) Jūsų tinklapis būtų kuo lengviau randamas.

 
Neoptimizuotas tinklalapis dažniausiai turi vos 20-50% informatyvumo rodiklį, dėl to net reguliariai naujinamas ir prižiūrimas tinklalapis yra žemuose paieškos sistemų pozicijose ir yra mažai pastebimas informacijos ieškantiems žmonėms. Atlikus SEO, optimizacijos rodikliai dažniausiai pakyla iki 75-90%, ko dėka tinklapio pozicija paieškos sistemų rezultatuose ženkliai pakyla.
Į SEO optimizavimo paslaugą įeina: Friendly URL, Sitemaps, HTML kodo optimizavimas, antraščių patikslinimas.
 

 

Sąvokų paaiškinimai:
* Domenas – trumpasis tinklalapio adresas, pvz.: www.fotoprisma.lt , www.copy24.lt , www.studijafoto.com
* CMS (TVS) – Turinio valdymo sistema, skirta patogiam tinklalapyje esančios tekstinės ir grafinės informacijos redagavimui.
* „Responsive“ dizainas – tai kintantis tinklalapio dizainas, leidžiantis sklandžiai pritaikyti tinklalapio vaizdą skirtingiems įrenginiams (skirtingų matmenų ekranams).
* Atsarginės kopijos – saugumo sumetimais kartą per mėnesį daromos atsarginės tinklalapių duomenų kopijos. Tais atvejais jei vartotojas netyčia pašalintu svarbią informaciją, atkurti ją būtų galima iš atsarginės kopijos.