Apie mus

Apie mus

Mes teikiame spaudos paslaugas daugiau kaip 25 metus. Turėdami ilgametę patirtį, siekiame, kad visi mūsų klientai liktų patenkinti netik atliktais spaudos darbais, bet ir įkainiais. Dėl to esame lankstūs ir gebantys pasiūlyti mūsų klientų lūkesčius bei galimybes atitinkančias paslaugas ir jų kainas.
 

Įmonė yra įsikūrusi Vilniaus mieste, Lazdynų mikrorajone, adresu: Architektų g. 19 (šalia prekybos centro „RIMI“).
Tikslesnį adresą ir darbo laiką galite pažiūrėti kontaktų skiltyje.

 

Fotosalonas

Mūsų fotosalone Jūs galite nusifotografuoti visų rūšių dokumentams (pažymėjimams, pasams bei vizoms). Dokumentams skirtos nuotraukos gaminamos ir skubos tvarka, vos per keliolika minučių.
Teikiame ir išskirtinę paslaugą – kai negalite atvykti nusifotografuoti, galite mums pateikti jau turimą nuotrauką, kurią paretušavę paruošime reikiamų dokumentų standartui. Bei Jums pageidaujant galėsime išspausdintas dokumentines nuotraukas išsiųsti ir į paštomatą.

Spausdiname standartinių ir nestandartiių dydžių nuotraukas. Skaitmeninės fotolaboratorijos leidžia itin greitai pagaminti fotografijas. O naudojamas, profesionalus FUJIFILM fotopopierius užtikrina aukštą nuotraukų kokybę. Jūs galite rinktis net iš keletos fotopipieriaus rūšių, kurios skyriasi popieriaus paviršiumi (blizgus, matinis, struktūrinis).

 

Fotoprekių parduotuvė

Pas mus Jūs galite įsigyti įvariras fotoprekęs, t.y. medinius, plastikinius, metalinius bei stiklinius nuotraukų rėmelius, fotoalbumus, pakabukus, elementus (banerijas) fotoaparatams bei kitiems įrenginiams.

 

Nuotraukos internetu

Jūsų patogumui priimami užsakymai ir internetu. Fotoprint.lt tinklapyje Jūs galite pateikti visus, su nuotraukų spausdinimu bei foto/video paslaugomis susijusius užsakymus. Į Jūsų užklausas stengiamės atsakyti kaip įmanoma greičiau. Apmokėjimą galėsite atlikti paprasčiausiai banko pavedimu. O užsakymą atsiimti galėsite mūsų įmonės skyriuje arba gauti siuntinį į norimą paštomatą. Tai greita ir patogu!

 

Kitos foto ir video paslaugos

Įmonėje dirba profesionalūs fotografai, vaizdo operatoriai, kurie su malonumu įamžins Jūsų gyvenimo akimirkas. Kadangi teikiame fotografavimo bei filmavimo paslaugas.
Mūsų dizaineriai, jei prireiks – pakoreguos nuotrauką, retušuos, padarys montažą.

 

Fotostudija

Fotostudijoje rengiamos įvairių rūšių fotosesijos. Daromos portretinės nuotraukos (į CV). Taip pat, fotografuojami modeliai, apranga bei įvairios prekės.

 

Skaitmeninė spauda

Atliekame mažų tiražų spaudos darbus – tai vizitinių kortelių, kalendorių, plakatų, reklaminių lankstinukų, skrajučių, atvirukų spausdinimas.
Teikiame spalvoto ir nespalvoto spausdinimo, skenavimo, dokumentų laminavimo, leidinių įrišimo ir maketavimo paslaugas.

 

Plačiaformatė spauda

Dirbame su profesionalia, plačiaformatės spaudos įranga. Naudojame ekologiškus, ilgaamžiškus vandens pagrindo dažus. Gaminame XXL dydžio nuotraukas – fotoplakatus. Gaminame įvairių matmenų fotodrobes. Spausdiname brėžinius.

 
 

Visuomet stengiames savo darbą atlikti kokybiškai, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas galutiniu rezultatu. Tikimės, kad ir Jūs liksite patenkinti, pasinaudoję mūsų paslaugomis bei tapsite nuolatiniais „Spalvų žaismo“ klientais.

 
 

Atgal
Į pradžią