Fotografavimo paslaugos

Fotografavimo paslaugos

Mūsų įmonė teikia visas fotografijos paslaugas. Įmonės fotosalone fotografuojame visų rūšių dokumentams (skubios nuotraukos, vos per 5 min.). Darome fotosesijas fotostudijoje, mieste ir gamtoje. Ruošiame portretines nuotraukas į CV. Įamžiname renginius, pobūvius, konferencijas, Vilniaus mieste ir rajone. Atvykstame į iškvietimus visoje Lietuvoje. Fotografuojame prekes, daiktus, objektus, nekilnojamąjį turtą (interjerą, eksterjerą) bei automobilius.

Taip pat, teikiame filmavimo paslaugas. Filmuojame vestuves, krikštynas, jubiliejus, gimtadienius, pobūvius, koncertus, įmonių renginius, susirinkimus, posėdžius. Dirbame su kokybiškomis vaizdo kameromis, filmuojančiomis „Full HD“ raiškomis. Montuojame vaizdo medžiagą, įrašome į DVD ar kitas skaitmenines laikmenas. Ruošiame DVD kompaktinių diskų dėžučių viršelius. Kopijuojame DVD diskus, perrašome vaizdajuostes į skaitmeninį formatą.

Daugiau informacijos apie visas fotografijos paslaugas bei paslaugų kainas rasite mūsų fotostudijos tinklapyje: www.studijafoto.lt
Siūlome aplankyti ir fotopaslaugų tinklapį: www.fotoprint.lt

 
 

Atgal
Į pradžią